Apteczki z serii Trauma Responder to szeroki wybór podstawowych zestawów ratowniczych z najbardziej niezbędnym asortymentem medycznym potrzebnym do udzielenia pomocy poszkodowanemu na miejscu zdarzenia.
Posiadamy 5 modeli apteczek z indywidualnie dobranym wyposażeniem ze względu na potrzeby danego użytkownika. Ponadto, każdy model apteczki posiada wersję podstawową i rozszerzoną. Wersja podstawowa umieszczona jest w mniejszym zasobniku o nazwie Personal Trauma Responder (PTR) i zawiera najbardziej niezbędne produkty do udzielenia skutecznej pomocy niewielkiej ilości osób. Z kolei wersja rozszerzona oferowana jest w dużo większej saszetce o nazwie Trauma Responder (TR) i posiada rozbudowane wyposażenie.
W porównaniu do wersji podstawowej, znajdziemy tam dodatkowe produkty oraz ich większą ilość, co umożliwia podjęcia działań ratowniczych względem większej ilości osób.

Apteczka strzelecka PTR – wariant podstawowy
Apteczka strzelecka to niezbędny zestaw dla wszystkich osób mających kontakt bezpośredni lub pośredni z bronią palną. Wyposażenie zostało dobrane w odniesieniu do protokołu MARCHE i jest tożsame z apteczkami militarnymi.
Apteczka strzelecka TR - wariant rozszerzony
Rozbudowana apteczka strzelecka w porównaniu do wariantu podstawowego posiada zwiększoną liczbę produktów medycyny taktycznej oraz jest uzupełniona o dodatkowe asortymenty, które zwiększają jej cechy funkcjonalne. Dedykowana w miejsca, gdzie może być większa ilość osób potrzebujących natychmiastowej pomocy. Wersja rozbudowana to idealny produkt dla instruktorów strzelectwa, pasjonatów broni, myśliwych, służb mundurowych, służb ochroniarskich itp.
Powrót
Apteczka samochodowa PTR - wariant podstawowy
Dobrze przygotowana i wyposażona apteczka motoryzacyjna powinna być niezbędnym elementem każdego auta czy motocyklu. Takim produktem jest apteczka samochodowa PTR. Dzięki niej, możesz podróżować bezpieczniej oraz udzielić niezbędnej pomocy będąc świadkiem wypadku oraz zadbać o własne bezpieczeństwo.
Apteczka samochodowa TR - wariant rozszerzony
Dobrze przygotowana i wyposażona apteczka motoryzacyjna powinna być niezbędnym elementem każdego pojazdu. Takim produktem jest apteczka samochodowa TR w wersji rozbudowanej. Oferuje ona najpotrzebniejsze asortymenty do udzielenia pomocy większej ilości poszkodowanych oraz pomaga zadbać o własne bezpieczeństwo.
Powrót
Apteczka domowa PTR - wariant podstawowy
Dobrze skomponowana apteczka domowa z niezbędnym wyposażeniem to obowiązkowy produkt każdej rodziny. Niezależnie czy przebywamy w domu czy na rodzinnej wycieczce, stanowi ona gwarancję, że będziemy w stanie udzielić pomocy naszym najbliższym, gdy zajdzie taka potrzeba. Apteczka domowa PTR w wersji podstawowej to idealne zestawienie produktów medycznych, które umożliwiają podjęcie szeregu działań podczas najczęstszych zdarzeń losowych.
Apteczka domowa TR - wariant rozszerzony
Dobrze skomponowana apteczka domowa z niezbędnym wyposażeniem to obowiązkowy produkt każdej rodziny. Niezależnie czy przebywamy w domu czy na rodzinnym wyjeździe, mamy gwarancję, że będziemy w stanie udzielić pomocy potrzebującym. Wariant rozszerzony względem wersji podstawowej pozwala na działania względem większej liczby osób oraz posiada dodatkowe sprzęty ratownicze usprawniające udzielanie pomocy.
Powrót
Apteczka turystyczna PTR - wariant podstawowy
Apteczka turystyczna to niezbędny zestaw każdego turysty wybierającego się zarówno na górski szlak jak i kajaki czy po prostu biwak. Jest to starannie dobrane, indywidualne wyposażenie, pozwalające rozwiązać wiele kryzysowych sytuacji i skutecznie podjąć działania ratownicze.
Apteczka turystyczna TR - wariant rozszerzony
Apteczka turystyczna to niezbędny zestaw każdego turysty wybierającego się zarówno na górski szlak jak i kajaki czy po prostu rekreacyjny wypad. Zawiera indywidualne wyposażenie składające się głównie z produktów medycznych. Pozwala rozwiązać wiele kryzysowych sytuacji i skutecznie podjąć działania ratownicze. Apteczka TR to produkt dedykowany dla nauczycieli wycieczek szkolnych, przewodników turystycznych, rodzin z dziećmi lub po prostu jako zbiorowa apteczka wieloosobowych grup.
Powrót
Apteczka firmowa PTR - wariant podstawowy
Zapewnienie bezpieczeństwa i zdrowia pracownikom podczas pracy to obowiązek każdego pracodawcy. Dobrze wyposażona apteczka to podstawa, aby czuć się bezpiecznie i móc podjąć skuteczne działania ratownicze w nagłych sytuacjach. Apteczka firmowa PTR w wersji podstawowej to kompaktowy zestaw medyczny, który mimo małych rozmiarów ma bardzo szeroki asortyment. Sprawdzi się w każdych warunkach, gdzie przebywa niewielka ilość osób.
Apteczka firmowa TR - wariant rozszerzony
Zapewnienie bezpieczeństwa i zdrowia pracownikom podczas pracy to obowiązek każdego pracodawcy. Dobrze wyposażona apteczka to podstawa, aby czuć się bezpiecznie i móc podjąć skuteczne działania ratownicze w nagłych sytuacjach. Apteczka firmowa TR w wersji rozszerzonej to uniwersalny zestaw medyczny, który sprawdzi się zarówno przy niegroźnych urazach jak i przy poważnych zdarzeniach jak np. masywny krwotok czy oparzenie.
Powrót