Specjalna oferta partnerska na napełnienie butli tlenem medycznym

Dla wszystkich klientów marki Black Front przygotowaliśmy we współpracy z firmą TEMIS Sp. z o. o. specjalną ofertę partnerską na usługę nabicia butli tlenem medycznym na preferencyjnych warunkach z opcją wysyłkową z dostawą pod wskazany adres.

Nasz parter
Spółka TEMIS to wykwalifikowany podmiot zajmujący się dystrybucją gazów medycznych, posiadający status hurtowni farmaceutycznej. Posiada wszelkie pozwolenia i kompetencje, aby bezproblemowo napełnić butle tlenowe z zestawów ratowniczych na użytek działań medycznych. Posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 22000, ISO 13845 oraz GMP, które gwarantują najwyższą jakość usługi i bezpieczeństwa.
Koszt usługi
Dla klientów marki Black Front oferowane są specjalne zniżki. Koszty usług są wycenione poniżej cen rynkowych i widoczne są na poniższym cenniku. Do każdej nabitej butli dołączona jest faktura oraz atest potwierdzający nabycie tlenu medycznego zgodny z obowiązującymi przepisami. Faktury wystawiane na podmioty publiczne mogą zawierać odroczony termin płatności.

  • napełnienie butli tlenem medycznym do pojemności 3l – 100 zł netto / szt.
  • płukanie butli (w przypadku braku ciśnienia resztkowego) – 20 zł netto / szt.
  • legalizacja butli (jeśli tego wymaga*) – 80 zł netto / szt.
  • koszt wysyłki zwrotnej do zleceniodawcy z opcją ADR – 50 zł netto za paczkę do 20 kg (możliwość wysyłki kilku butli jedną przesyłką do maksimum wagowego)
* butle posiadają 10-letni okres legalizacji od momentu produkcji lub momentu wykonania ponownej legalizacji

Jak skorzystać z oferty
1) Należy wysłać butle do napełnienia przesyłką kurierską na poniższy adres. Proszę zwrócić uwagę, aby dobrze zabezpieczyć je na czas transportu, zwłaszcza okolice zaworu. Każda butla powinna posiadać trwałe oznaczenie z nazwą właściciela i numerem kontaktowym (np. w formie naklejki lub trwałego napisu).

TEMIS Sp. z o. o.
ul. Zakładowa 8
89-620 Chojnice
tel. 52 397 27 79

2) Do paczki z butlami należy dołączyć komplet dokumentów tj. kwestionariusz zleceniodawcy, zlecenie usługi napełnienia butli i zezwolenie na usługę napełnienia butli. Wzory wszystkich formularzy oraz instrukcję ich wypełniania można pobrać klikając na poniższe nazwy dokumentów:

3) Po otrzymaniu przesyłki z butlami, zleceniobiorca zweryfikuje dokumenty i dokona usługi napełnienia butli jeśli nie będzie do tego przeciwwskazań. W razie jakichkolwiek nieścisłości będzie kontaktować się ze zleceniodawcą celem uzupełnienia ewentualnych braków.

4) Napełnione butle zostaną wysłane specjalną przesyłką pod adres, który został wskazany przez zleceniodawcę przy zamówieniu

Kontakt
W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym partnerem korzystając z poniższych danych kontaktowych.

TEMIS Sp. z o. o.,
ul. Zakładowa 8
89-620 Chojnice
tel. 52 397 27 79
email: biuro@temis.com.pl